Vítá Vás společnost

FORUM BUSINESS CENTRE

Forum Business Centre - administrativní a obchodní centrum společnosti Professional Facility Management a.s. (PFM) v Brně na Purkyňově ulici nabízí svým klientům široké spektrum moderních kvalitních kancelářských a obchodních ploch včetně doplňkových služeb dle individuálních potřeb svých klientů.

Společnost má mnohaletou zkušenost v oblasti realit a správy a provozování kancelářských a výrobních objektů. V objektu Forum Business Centre nabízí svým klientům téměř 5 000 m2 ploch v atraktivní Severozápadní části města Brna (městská část Brno-Královo pole) v těsném sousedství Vysokého Učení Technického a Českého Technologického Parku.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Aktuálně ...

Informace pro Vás

Developerské služby

V rámci skupiny PFM-Group nabízíme svým klientům služby v oblasti Developmentu nemovitostí a to: Projektový Management, Konzultace a poradenství, Relokace investora, Vyhledávací studie, Studie proveditelnosti, Architektonické studie, Projektování a příprava staveb, Stavební činnost.

 

Novinky

28.04.2014 - Nově otevřený průchozí tunel mezi budovami FBC I a FBC II. . K datu 22.4. 2014 byl nově otevřen průchozí tunel, sloužící jako spoj ...

 

Nabídka volných prostor

Naším cílem je nabídnout optimální plochy dle potřeb našich klientů. Nabídku prostor k pronájmu tvoří několik základních typů ploch, které lze dále přizpůsobovat konkrétním požadavků a potřebám.

 

Restaurace "TAVERNA"

Týdenní menu

 

Partnerské linky

město Brno
Saura Development Solutions

 

Podporujeme

Fond Ohrožených dětí; projekt Klokánek; Občanské sdružení Krok; Radio Proglas