O společnosti

PFM-Group poskytuje veškeré služby týkající se nemovitostí. Klienty, kteří chtějí mít nemovitost vlastní doprovázíme od úvodního nápadu, přes projekční práce a realizaci stavby až po správu nemovitosti a zeleně. Klientům, kteří hledají volné prostory nabízíme pronájem našich vlastních nemovitostí.

Komplexní služby zahrnují vše od projekčních prací přes realizaci staveb, pronájem vlastních nemovitostí, správu nemovitostí vlastních i klientských a developerské projekty, až po realizaci a údržbu zeleně jak v exteriérech tak v interiérech včetně pronájmu zeleně.

Principy naší práci jsou založeny na dlouholeté zkušenosti. Velký důraz klademe na poznání klienta a pochopení jeho potřeb, individuálním přístupu a dlouhodobé spolupráci, budování důvěry a hledání řešení výhodných pro obě strany. Při podnikání si uvědomujeme naši společenskou odpovědnost – podnikání by mělo mít společenský přesah. Z toho důvodu patří k základním principům naší práce jak péče o vlastní zaměstnance, tak podpora společensky prospěšných projektů.

Podporujeme mezi jinými