Co nabízíme

Architektonické a projekční služby

Navrhneme vám stavbu, vypracujeme studie, získáme pro vás veškerá povolení. Děláme životaschopnou architekturu, která stojí na pevných základech: bezpodmínečné odbornosti a selském rozumu.

Facility management

Postaráme se o budovu po všech stránkách – od technické správy přes elektrorevize až po úklid. Máme v Brně na starost přes 70 000 m2 ploch, a přesto známe každý metr. To je naše výhoda.

Služby Facilities managementu zahrnují údržbu objektů, klientské úpravy, identifikaci a řízení dodavatelů, služeb a IT podporu.

Řešíte zefektivnění, nebo outsourcing provozu vašeho průmyslového, skladového, administrativního či rezidenčního objektu či areálu? V rámci skupiny byla společnost PFM – service založena za účelem provádění špičkového servisu právě v oblasti správy nemovitostí.

Ozvěte se

Více informací

Realizace a správa zeleně

Vneseme do vašeho okolí život. Navrhneme vám zeleň v interiéru i exteriéru, zrealizujeme ji a budeme se o ni starat. S respektem k potřebám lidí, s láskou k rostlinám.

Development

Najdeme pro vás příležitost podílet se na realizaci výjimečných nemovitostí jako investor. Za 30 let na developerském trhu víme, jak proměnit kus půdy na investici s vysokým zhodnocením.